Radka Pruknerová
svatební vizážistka / lektorka make-up kurzů /
profesionální make-up artist
Vítejte na mých stránkách,

ať už jste na mě narazili náhodou či na doporučení, ráda bych se Vám představila a něco málo o sobě prozradila.

Jmenuji se Radka Pruknerová, bydlím na vesnici v těsné blízkosti Brna.

Jako vizážistka pracuji od roku 2017. Jsem vystudovaná oděvní návrhářka, poté jsem si doplnila vzdělání na vysoké škole ekonomické a mohu tak využívat titul Ing.

Stále mě to však táhlo do světa krásy, módy a celkové vizáže. To, co mělo být původně pouze zájímavým koníčkem, posléze vedlejší činností se tak stále častěji a častěji stávalo mou hlavní aktivitou, a proto jsem na jaře roku 2020 zcela uzavřela firmu a nadále se tak věnuji jen a pouze poradenství v péči o pleť, barevné typologii a vizážistice.

Jsem akreditovanou vizážistkou MŠMT a MZ ČR.

Aktuálně se věnuji pořádání kurzů péče o pleť, kurzů líčení, líčení svateb, plesů, tanečních, spolupracuji se spoustou úžasných a talentovaných fotografů, pracuji na vlastních projektech, a ráda se aktivně podílím na projektech ostatních talentovaných kolegů.


Jako kosmetická poradkyně vám pomůžu dosáhnout perfektní pleti a celkově upraveného a trendy vzhledu, ovšem mnohem raději vás naučím, jak se o svoji pleť máte starat sama, naučím vás tipy a triky, abyste tak mohla zářit každý den.

Na mých kurzech se snažím vyzdvihnout přednosti každé ženy.
Většinou je totiž vidím mnohem dříve než ona sama.

Mojí nejoblíbenější částí je závěr kurzu, kdy se moje klientky nemůžou odtrhnout od zrcadla, vidím, jak se narovnají v zádech, fotí si selfie a pohrávají si s vlasy s pocitem, že jsou opravdu nádherné. Zároveň však odchází s jistotou, že tohle vše zvládnou aplikovat i doma, bez mojí pomoci.

Dnes mohu s klidným srdcem říct, že můj život je v harmonii, mám dostatek času pro sebe i svoji rodinu a to vše ruku v ruce společně se svobodnou kariérou, při které mohu pracovat jakkoli a odkudkoli a být přínosem pro ostatní ženy.

Zkrátka, hledala jsem rozptýlení pro sebe a nakonec našla lásku na celý život.

Naplňuje mě neskutečná radost, zážitky, jsem bohatší o spoustu nových přátelství, cestuji, poznávám nové ženy i muže, nová města i kraje a moje záliba se tak stala mým posláním.
Made on
Tilda