Spolupracuji
Svatební salon Angel Style Brno
Jsem fashion designer Hana K. a společně s dcerou provozuji menší útulný salon Angel Style. Důležitá je pro mě především kvalita, nikoli kvantita. Každý hotový model je pro mě precizním mistrovským dílem, za kterým si hrdě stojím.
Nešiji svatební šaty jako na běžícím pásu. Dávám si záležet i na těch nejmenších detailech a do každého stehu vkládám lásku a pečlivost, se kterou tohle nádherné řemeslo ověnčené kouzly dělám již několik let.

Tom Hradský, fotograf
Jmenuji se Tomáš Hradský a fotím svatební fotografie, portréty, rodinné fotografie, děti, reportáže i nastávající maminky. Ovšem nebráním se ani jiným žánrům fotografie.
Fotím v ateliéru i v exteriéru.
Lenka Raveanová, fotograf
Věnuji se svatebnímu fotografování, newborn a rodinnému focení. Spolupracuji na nevšedních projektech, fotím s láskou a snažím se i z obyčejného okamžiku udělat neobyčejnou vzpomínku.
Romana Poláčková, floristka
Jmenuji se Romana Poláčková a floristice se věnuji již několik let. Soustředím se především na svatby. Ráda se však zhostím i výzdoby restaurací, firemních prostor či jiných interiérů nebo vytvořím kytice pro různé příležitosti – narozeniny, promoce, výročí.

V rámci služeb nabízím rovněž možnost zapůjčení dekorací, slavobrány i stylového vintage obřadního stolku. Konzultační schůzky jsou bezplatné a každému klientovi vždy navrhnu tu nejvhodnější cestu ke splnění jeho přání.

Made on
Tilda