Vánoční focení trošku jinak
Vánoční focení je každoročně jednou z nejvyhledávanějších akcí. My se snažily, aby naši klienti měli nejen krásné fotky, ale také nezapomenutelné zážitky a super slavnostní pocit z celé této akce.
Od samého rána tedy zněla našim provizorním ateliérem vánoční hudba, jeden song střídal druhý, voněla čerstvě namletá káva a příjemně šumělo šampaňské.
O nádhernou výzdobu a celkový styl ateliéru, jakožto i o vánoční stromeček se postarala moje drahá kolegyně, fotografka Lenka Raveanová. Atmosféra byla věru kouzelná a vánoce jste tu vnímali opravdu na první pohled.
No, a jak jinak....o make-up, účesy, doplňky, zábavu, rozptýlení a dobrou náladu jsem se postarala já :-)

Našim záměrem a cílem bylo, aby fotky byly nejen krásné a vánoční, ale aby si páry a rodiny s dětmi vánoční atmosféru opravdu užily.
Pojaly jsme to tedy velmi zážitkově a myslím i originálně. Foukal se sníh, krájela jablíčka, pouštěly lodičky z oříšků, popíjelo šampaňské.... prostě byla to jedna velká vánoční jízda, a myslím, že je to cítit i z fotek.
Ohlasy byly od všech zúčastněných velmi kladné, spokojené a nadšené.
A nutno říct, že i když je to někdy opravdu fyzicky i časově velmi náročné, vždy si to s Lenkou užijeme na maximum a pokaždé, když končíme, zamáčkneme slzu a jediné, co nás těší je fakt, že určitě zase brzo něco vymyslíme.
Made on
Tilda