Vánoční focení trošku jinak
Vánoční focení je každoročně jednou z nejvyhledávanějších akcí. My se snažily, aby naši klienti měli nejen krásné fotky, ale také nezapomenutelné zážitky a super slavnostní pocit z celé této akce.
Vánoce 2021
Ateliér v Zakřanech se pod rukama úžasné fotografky Lenky Valouškové i letos opět oblékl do vánočního.
O make-up, účesy, doplňky, zábavu, rozptýlení a dobrou náladu jsem se postarala já :-)
Krásné fotky a pohodu zajistila Lenka Raveanová Photography.

Našim záměrem a cílem bylo, aby fotky byly nejen krásné a vánoční, ale aby si páry a rodiny s dětmi vánoční atmosféru opravdu užily.

Vánoce 2020
O nádhernou výzdobu a celkový styl ateliéru, jakožto i o vánoční stromeček se postarala moje drahá kolegyně, fotografka Lenka Raveanová. Atmosféra byla věru kouzelná a vánoce jste tu vnímali opravdu na první pohled.
No, a jak jinak....o make-up, účesy, doplňky, zábavu, rozptýlení a dobrou náladu jsem se postarala já :-)

Našim záměrem a cílem bylo, aby fotky byly nejen krásné a vánoční, ale aby si páry a rodiny s dětmi vánoční atmosféru opravdu užily.
Pojaly jsme to tedy velmi zážitkově a myslím i originálně. Foukal se sníh, krájela jablíčka, pouštěly lodičky z oříšků, popíjelo šampaňské.... prostě byla to jedna velká vánoční jízda, a myslím, že je to cítit i z fotek.
Ohlasy byly od všech zúčastněných velmi kladné, spokojené a nadšené.
A nutno říct, že i když je to někdy opravdu fyzicky i časově velmi náročné, vždy si to s Lenkou užijeme na maximum a pokaždé, když končíme, zamáčkneme slzu a jediné, co nás těší je fakt, že určitě zase brzo něco vymyslíme.
Made on
Tilda