Boho Atelieer
Jedna modelka je málo a tři jsou moc: my měli dvě blonďaté bohyně!

Mám za sebou další krásný projekt a jako vždy to stálo za to! Setkala jsem se při něm se známými i novými tvářemi a opět jsem si to užila od začátku do konce.
Tentokrát jsme měli možnost fotit v nádherném Atelieeru v Rosicích u Brna, který si zkrátka musíte zamilovat na první pohled.

Jedna modelka nestačí a tři jsou moc

Jedna je málo a tři jsou moc – my se vydali zlatou střední cestou a na focení jsme pozvali dvě okouzlující blondýnky – Lenku a Denisu. Holky se sice předem neznaly, ale jak už to tak s námi bývá, všichni jsme se hned naladili na stejnou vlnu. Možná tomu přispělo prosecco, výborné jednohubky a slaďoučké dezerty, kterým nikdo z nás nedokázal odolat. My si to zkrátka umíme udělat pěkné!
Známé milé tváře

Ani u tohoto krásného projektu nesměl chybět fotograf Miroslav RedBart Machek, se kterým se nám spolupracuje přímo báječně. Vždycky dokáže zachytit i ty nejmenší detaily a s foťákem to vážně umí.

Make-upu jsem se ujala samozřejmě já. Líčení probíhalo v mém studiu, které je nedaleko ateliéru, kde jsme následně fotili. Z už tak velmi krásné modelky se během hodinky proměnily v nádherné a okouzlující bohyně. Květinové dekorace a věnce do vlasů od Květiny Romana neměly chybu. Radost pohledět! Přidala se k nám na poslední chvíli a je pravda, že bez ní by to nemělo takové kouzlo.

Když jsme je pak oblékli do šatů z dílny designer Hany K, vypadaly naprosto dokonale. Šaty jsme fotily převážně po dvojicích. Bohatě nadýchané šaty i splývavé sukně s krajkovými svršky. Fotili jsme až do večera a v závěru focení jsme modelkám oblékli tělové body a designer Hana K na ně našpendlila boho krajky. Z výsledku doslova dýchalo čarovné kouzlo!
Velké díky jednoznačně patří majitelům Atelieer – Adamovi a Alexandře. Tohle místo si nás totiž okamžitě získalo, stejně jako tyhle dvě milé tváře, které mě dovnitř pustily dokonce o hodinu dříve ♡

Atelieer nabízí dvě varianty místností, kde můžete svůj projekt dotáhnout k naprosté dokonalosti. Krásně se zde fotí za denního světla, při večerním focení jsou světla k dispozici a tvořit lze i za tmy. Jsou zde různé zákoutí, papírová pozadí, koupelna a make-up místnost. Interiér atelieeru tématicky mění podle ročního období a nebo na přání zákazníka. Vypůjčit si můžete nejrůznější rekvizity, oblečení i doplňky – zkrátka vše, co potřebujete, když chcete vykouzlit dech beroucí fotky. Takové, jako jsme na tomto místě vykouzlili my.
BACKSTAGE:
Made on
Tilda