Svatební editoriál ve stylu Boho/Macramé
Boho, neboli bohémská svatba je každým rokem jiná.
V současnosti jsou hodně vidět dekorace vyrobené technikou Macramé. A tomuto stylu jsme věnovali i tento svatební editoriál. Svatební šaty, doplňky pro nevěstu, čelenka do vlasů, ale i kytka, octagon, lucerny, dort a v neposlední řadě líčení, to vše ve stylu Macramé.
Boho Macramé je další z editoriálů, do kterého jsem se pustila s partou těch nejlepších lidiček, které jsem si jen mohla přát potkat. Společnými silami vzniklo něco nádherného a já se o to chci s vámi podělit. Krásné věci by si přece člověk neměl nechávat jen pro sebe.

Nečekaná akce, která dopadla na výbornou.

Focení editoriálu Boho Macramé vzniklo naprosto nečekaně a neplánovaně. V pátek mě oslovila floristika Romana Poláčková, se kterou jsem již spolupracovala na jedné akci, a v sobotu jsem už líčila. Nedomluvili jsme se prakticky vůbec na ničem. Ne nadarmo se ale říká, že jedny z nejkrásnějších věcí vznikají spontánně – a výsledné fotografie jsou toho jasným důkazem!

Celou organizaci si vzala na starost Romana Poláčková. To, že opravdu mistrně ovládá jakoukoliv práci s květinami jsem věděla, ale i jako organizátorka editoriálu se ukázala v tom nejlepším světle. Dekorace i octagon, který byl dominantou focení, je také jejím dílem.
Plán zněl jasně: fotit se bude s přítelem. Ten se však na poslední chvíli zalekl a z focení nám vycouval. To by ale nebyla Hana Haklová, aby se tím nechala rozhodit. Modelka Lucka Krikelová byla odhodlaná zvládnout focení sama. Na poslední chvíli však Hanka oslovila i modelku Míšu Matouškovou, a myslím, že to byl skvělý nápad. Z jedné modelky tak najednou byly dvě.


Líčení jsem zvolila jemné, v přírodních tónech. Dominovaly zde snad všechny možné odstíny zlaté, bronzové, hnědé, podkreslené jemnou meruňkovou barvou.

Za nádherné macramé dekorace vděčíme šikovné Klárce. Díky ní jsme měli nejen v pozadí fotografií úžasné prvky, jež lákají na pohled.

Nedílnou součástí focení byl i sladký svatební dort. Taková sladká tečka zkrátka nesmí chybět. Při pohledu na svatební dort od sester z Ostrovačič se nám všem ozvaly chuťové pohárky.
Holky z Sisters´ Cafe & Bistro jsou prostě jedničky v oboru.
Focení editoriálu Boho Macramé si vyžadovalo pečlivou volbu šatů. Dámy ze svatebního salonu Angel Style však měly jasno hned. Na focení zvolily svatební šaty Jordan, které jsou tvořené z jemné a lehce průsvitné krajky. Mají netradiční střih s vázáním za krk, spadlými ramínky a vykojením na bříšku.

Druhou volbou byly svatební šaty Lillian, které se pyšní dlouhou krajkovou vlečkou. I tyhle krásky do focení editoriálu dokonale zapadly. Modelce padly jako ulité. Šaty mají hluboce vykrojený výstřih a bohatě zdobený živůtek. V prostředí obklopeném přírodou vynikaly. Do třetice všeho dobrého jsme zvolili svatební šaty Vivian, které působí velmi něžně a jemně.

Pro focení holky vybrali krásnou lokalitu, moji rodnou vesnici Babice u Rosic.
A byla to opravdu dobrá volba. Prostředí a příroda zde je kouzelná, což se pro téma editoriálu báječně hodilo. A navíc kromě mé maličkosti právě odsud pochází i fotografka Nicole Machová.

S většinou jsem se potkala poprvé, maximálně podruhé. Mnozí by si mohli myslet, že jsme z toho byli nervózní. Omyl, nebylo tomu tak. Padli jsme si do oka prakticky okamžitě a všem bylo jasné, že to bude příjemný den. Práce nám šla skvěle od ruky a myslím, že je to cítit i z fotek.
Made on
Tilda