Boudoir je úžasná oslava ženské krásy.
Boudoir fotografie je styl focení, který ukáže jen to, co je třeba ukázat a skryje, co je třeba skrýt. Nemusíte trénovat žádné „modelkovské" pózy, ba naopak, na fotkách necháme vyniknout vaši přirozenost. Buďte si jisté, že si focení maximálně užijete. Stačí se jen odhodlat, o vše ostatní se už postaráme my.
Protože boudoir označuje privátní místnost(komnatu) pro dámu, většinou obsahující postel, tak jsme pro Vás takovýto úchvatný boudoir připravily… Náš boudoir vytvořila úžasná Lenka Raveanová Valoušková, ve vlastních prostorech v Zakřanech, nedaleko Brna. Je naprosto úžasný prostorný a samozřejmě diskrétní. Obrovskou výhodou je velikost ateliéru (velké podkroví rodinného domu), proto se můžete těšit ne na jeden, ale hned několik zákoutí a pokojů, vkusně navržených a vybavených, včetně veliké postele, nábytku a elegantní boho houpačky.
Užívejte si focení, nechte se opečovávat, nestarejte se o nic a věnujte svůj čas konečně jen sama sobě. Nechte proto líčení i účes na mně, profesionální vizážistce a stylistce.
S láskou se o vše pečlivě postarám.

Mějte na paměti, že make-up na fotografování je překvapivě odlišný od běžného líčení, a je tedy dobré neponechávat nic náhodně.
Jen tak bude výsledek opravdu perfektní. Já se o vše postarám a Vy si můžete maximálně užívat příjemné chvíle při focení.Určitě nemusíte nic trénovat, slibujeme, že přípravy, průběh i výsledek bude naprosto dokonalý. Úplně stačí, když přijdete odpočatá, budete se na focení těšit a uděláte si na něj dostatek času. A protože jsem přítomna po celou dobu focení, tak bohatě stačí, když dorazíte s umytými vlasy a ideálně nenalíčená. Vaší jedinou starostí je kvalitní manikúra.
Často se ptáte, co na sebe/ s sebou. Moje rada zní: vybírejte pouze takové oblečení, které Vám nejen sluší, ale především ve kterém se cítíte dobře a sebevědomě. Bývá však pravidlem, že jednodušší barvy na fotografiích působí lépe, raději proto zcela vynechejte oblečení s nápisy apod. Nezapomeňte samozřejmě na hezké prádlo, v ideálním případě celé komplety a samozřejmě i na boty.

Made on
Tilda