zážitková expozice
Design experience Cafe
expozice, která vznikla za 10 dnů
Design Experience Cafe
Zpětně přemýšlím, jak jsem tuto akci mohla v tak krátkém čase vymyslet, uspořádat, aktivně se jí účastnit a opět po čtyřech dnech bezezbytku rozebrat.
Po velkém úspěchu naší svatební expozice na veletrhu Styl a Kabo, za kterým se ještě ani nezavřely brány jsme společně s projektovou manažerkou Ing. Jarmilou Doskočilovou cítily, že tato spolupráce si perfektně sedla, a tak prakticky ještě o víkendu padla myšlenka, připravit i expozici na veletrhu Mobitex. A protože jsem velká vizionářka, baví mě vše nové, kreativita a nápady mi nechybí, po chvilce se začínala rýsovat vidina Zážitkové kavárny.
Myšlenka je počátečním impulzem, který vede k realizaci. Každý velký úspěch, každý významný projekt začíná jako myšlenka jednotlivce. Avšak i ta nejzářivější myšlenka potřebuje tým lidí, kteří se spojí a společně ji promění v realitu. Bez týmu by mnoho inovativních myšlenek zůstalo jen ve sféře snů a představ. Je tedy zřejmé, že od nápadu k realizaci vedla týmová cesta. Slovo dalo slovo a společně jsme postupně připravili expozici, na kterou jsem opravdu pyšná.
A proč byla naše kavárna zážitková? Protože jsem každý den v přímém přenosu nalíčila a vyladila k dokonalosti živé modelky, které následně oblékly šaty od Fashion designérky Hany K a usedly s nádhernou kyticí od floristky Romany- Květiny Romana na super motocykl Harley Davison, který si vlastnoručně upravil Petr Sladký, a je tak jediným originálem na světě.
Aby to nevypadalo, že vše slow tak hladce, tak prozradím, že v pondělí nám kiksnul veškerý nábytek, který měl tématicky vybavit a dokreslit celkovou atmosféru naší expozice. Ve středu už expozice měla být hotová a ve čtvrtek ráno start celé akce. Naštěstí mám spoustu úžasných a pohotových známých a tak nám trn z paty vytrhl Mojmír Fadrný, který je majitelem firmy Import-Dekor a ochotně a zcela zdarma mi celou expozici dovybavil vhodnými doplňky ve stylu staré Ameriky.
Ufff :-)
A abychom zářily na celý pavilon, to bravurně zařídily Svítící písmena.
A co by to bylo za kavárnu bez pořádné kávy a chutného dezertu. O tu se postaral naprosto famózní a vždy usměvavý Tom z TommyKofi a jeho kávový catering a skvělá Petra Mertová, majitelka La tera Café.
Modelky jsem ve čtvrtek měla rovnou dvě. Blondýnu Lenku Křížovou a zrzku Pavlínu Miklovou. To, že byly ozdobou celého pavilonu asi nemusím psát.

O tyto krásné fotografie se postarala talentovaná Petra Kuráňová- Bellas_photography_cz

Made on
Tilda