Levandulová stodola
Polovina července – slunečné počasí – dobrá nálada – skvělá parta: to jsou ty pravé ingredience pro focení, které nemůže dopadnout jinak, nežli na jedničku s hvězdičkou!
Focení v levanduli nebo možná trochu lépe řečeno s vůní téhle omamné kytičky jsem naplánovala na
15. července. Místem konání tohoto voňavého focení se stala stodola v Tetčicích, která se proměnila v levandulový ráj – všude okolo byla vidět i cítit omamná levandule, díky které mělo celé focení ten správný náboj.


O make-up a tvorbu účesů jsem se postarala já. Na malou chvíli jsem se navíc sama stala modelkou a na fotkách si zapózovala společně se svými dcerami. Musím říct, že focení v levanduli jsme si užili na maximum.
Focení se chopila šikovná a talentovaná fotografka Lenka Raveanová, která nejednou dokázala, že to se svým parťákem (foťákem) opravdu umí, a že spolu tvoří nerozlučnou dvojku. Vidět Lenku při práci, do které se úplně ponořila, je pastva pro oko – její cit pro zachycení i těch nejmenších detailů je vidět na každé fotce. Lenka prostě umí a spolupráce s ní je za odměnu.
Focení v levanduli se opravdu povedlo. S výzdobou stodoly jsme si daly opravdu záležet a myslím, že společnými silami jsme vytvořily něco kouzelného. Obrovské děkuji patří opět holkám ze studia Angel Style, které na focení zapůjčili tylové sukně v tematické barvě.

Byl to takový typicky holčičí den, kdy se vzduchem nesla omamná vůně levandule, srdečný smích a na místě panovala krásná atmosféra. Všichni si focení užili.

Made on
Tilda