Pin-Up
Pin-up girls jsou holky z plakátu, předobraz krásy a smyslnosti, sexuální symbol 50. let. Tento styl sluší každé dámě. Má však svá přísná pravidla, která by se neměla porušovat.
Pin-Up
Pin-up holky z plakátů si vojáci, mariňáci a mladí kluci tajně lepili do svých skříněk.
Prakticky nejdůležitější součást každé správné Pin-upky je její účes. Základem jsou takzvané kremrole, Victora rolls, vlny, vlnky, ale hlavně mašle, šátky a doplňky do vlasů. Fantazii se meze nekladou, účes by však měl být co nejdokonalejší a perfektně uhlazený.
Pin-upka bez dokonalého make-upu prakticky nevychází z koupelny. K tomuto stylu neodmyslytelně patří dokonalé linky, a to tzv. cat eye (kočičí oči). Dokonale sjednocená pleť, dlouhé řasy a samozřejmě rudá rtěnka, ideálně neslíbatelná.
A dle čeho poznáte Pin-upku už na dálku? No přece podle šatů.....
Katy by měly být nahoře upnuté, od pasu s bohatou kolovou sukní, ideálně podpořenou krásnou spodničkou. Oblíbeným motivem jsou puntíky, ale třeba i námořnické vzory. Povolené jsou však i kraťasy, kalhoty s vysokým pasem nebo cigaretové džíny. Perfektním doplňkem je džínová, nebo kožená bunda a kabelka v barvě lodiček. Fantazii se meze nekladou.
Celé naše focení ve stylu 50. let se neslo v nostalgickém duchu a od samého začátku nepostrádalo silný náboj a šmrnc. Když se sejdou dvě nadšené blondýny, já a fotografka Lenka Valoušková Raveanová, nemůže to dopadnout jinak, nežli na jedničku s hvězdičkou. Naše akce v podobě focení ve stylu 50.let měla obrovský úspěch! Ateliér v Zakřanech se po několika pracovních víkendech proměnil na místo, ze kterého čišela neskutečná atmosféra. S pomocí nádherných vintage garážových dekorací od Import-Decor jsme vytvořily obrázek jako vystřižený z dávné doby. Stačilo vkročit do ateliéru a rázem jste se cítili jako v 50. letech, které bezesporu měly své nezaměnitelné kouzlo.
Focení ve stylu 50. let přilákalo mnoho zájemců, kteří se chtěli nechat nalíčit, a poté v dobových kostýmech v doprovodu tematických dekorací zvěčnit na fotografii od Lenky, která s foťákem dokáže skutečná kouzla.
Nejen dokonalý make-up a profesionální fotky byly tím obrovským lákadlem, které na focení ve stylu 50.let přilákalo tolik nadšenců. Myslely jsme totiž úplně na všechno a na focení proto nechyběly ani lákavé růžové koktejly, sladká šlehačka, šťavnaté jahody nebo neodolatelné dortíčky od Moniky Kotačkové. Tohle všechno dodalo fotkám skutečný náboj. Obrovské díky holkám ze svatebního studia Angel Style, které zapůjčili spodničky, a tak měly šaty ten správný šmrnc.

Focení si užili úplně všichni – jak my dvě, tak i dámy, pánové a dětičky, kteří za náma přijeli. A musím říct, že lidé se sjížděli ze všech koutů České republiky.

Made on
Tilda