Svatební expozice
Styl a Kabo
....jak návštěva módní přehlídky odstartovala novou spolupráci
Mohla bych možná začít slovy: Bylo-nebylo.
Koncem roku 2023 jsem zcela spontánně navštívila jednu skvělou módní přehlídku v překrásném hotelu Barceló v Brně.
Jako zázrakem byla ještě volná místa v první řadě, kde vedle mě usedla sympatická černovláska v originálním kabátě. A právě tento kabát má vlasně na svědomí naši další spolupráci.
Ráda pochválím originalitu, jsem komunikativní a přátelská a paní Jarmila byla očividně na stejné vlně. Po chvilce jsme našly spoustu společných průsečíků, a protože jsem vystudovaná oděvní návrhářka, móda je stále mojí vášní a láskou, k tomu se aktivně věnuji vizážistce a jsem velká vizionářka, hned se začala rodit naše vzájemná spolupráce.
Ze sympatické černovlásky se jako zázrakem totiž vyklubala projektová manažerka BVV.
Celý veletrh Styl a Kabo měl podtitul Wedding a tak jsem nadšeně začala přetavovat svoji vizi ve skutečnost.
Pár telefonátů a rozjelo se naplno kolo příprav.
Co by to bylo za svatební expozici bez svatebních šatů. Tady byla moje volba jasná, oslovila jsem svatební studio Angel Style.
Co dal? No jasně, květiny a dekorace. I tady byla první a naštěstí i poslední volbou moje dvorní floristika Romča- Květiny Romana.
Potom už jsme společně plánovaly, co, a hlavně hoho oslovit ke spolupráci, aby naše expozice byla úplně nejvíc exkluzivní.
K naší sehrané trojce jsme tak ještě přibraly Království makronek, dezerty Petry Mertové z La Tera, fotografku Lenku Střílkovou, Svítící písmena a jediného muže naší sestavy Toma z TommyKofi.
V naší společné expozici hned pod stage jsem v pátek a neděli ráno měnila naše modelky Natálku, Lucku a Nikču v nevěsty.
Proč v pátek a neděli a kde jsem byla v sobotu? :-) ...o tom napíšu v dalším článku. Jen prozradím, že jsem se přesouvala do Prahy na jednu krásnou a pro mě velmi důležitou akci v rámci Women in Business.
Každopádně na veletrhu jsem naše modelky v přímém přenosu nalíčila a upravila a následně už si je do parády vzaly dámy ze svatebního studia a floristka Romča.

Úspěch to byl obrovský a díky tomu jsem dostala nabídku na další chystaný veletrh, který se konal vzápětí a kde naše expozice nabrala obřích rozměrů. Ale o tom až v dalším článku.


Made on
Tilda