Sázavafest
Tři sezóny po sobě jsem měla tu čest, reprezentovat firmu Mary Kay a pod její záštitou líčit ženy na jednom z nejúžasnějších letních festivalů: Sázavafestu.
Po pracovní stránce je tato akce jedna z nejnáročnějších roce. 3 dny od 9:00 - 20:00 stojíte na nohou a fronta natěšených, rozesmátých žen se vůbec nezmenšuje :-) Ba naopak, jen co nalíčíme prvních pár ranních ptáčat, tak se najednou až neskutečnou rychlostí začne tvořit větší a větší fronta dívek, žen a čistě z recese i mužů.
Všechny tři roky vyšlo počasí luxusní, no možná na můj vkus až moc luxusní. Celý víkend teplota přes 35 stupňů, by byla super u vody, a i když prostředí zámeckého parku je nádherné a naštěstí i s dostatkem stromů, tak i přesto to chvílemi bylo vyčerpávající a velmi úmorné.

Náročnost této akce je však vykoupena tou nejúžasnější, nejpřátelštější a nejveselejší náladou a atmosférou, jakou si jen umíte představit. Mám dojem, že poslední červencový víkend se ubytuje veškerá radost, pohoda a dobrá nálada do tohoto kempu.
Za celé tři sezóny jsme nezaznamenaly jediný negativní komentář, stížnost, natož pak náznak špatné nálady nebo zklamání.
Prostě jedna obrovská radostná víkendová jízda, na které se my snažíme rozdávat krásu.
Musím neskromně konstatovat, že zájem o naše služby je enormní, zpětné vazby jsou nádherné, velmi kladné, radostné a nadšené. A to je pro nás ta největší odměna za naši odvedenou práci. Radost v očích dívek a žen, plácání po ramenou, společné fotografie, někdy i předání kontaktů a navázání další spolupráce.
Tohle je Sázavafest, který já měla to štěstí poznat díky Mary Kay i z trošku jiného úhlu.děkuji za tuto příležitost a věřím, že se tam v následujících letech ještě podívám.
Made on
Tilda