Svatební editoriál v lomu Únanov
Lom nedaleko Znojma se stal naší další krásnou zastávkou. Původně jsme na focení tutoriálu měli odjíždět až v pátek, ale vzhledem ke špatné předpovědi počasí jsme se rozhodli vyrazit o den dříve a to ve čtvrtek 16. července. Ačkoli i nám toho dne počasí zrovna nepřálo, výsledek díky super partě jako vždy stojí za to.
Nenechali jsme se odradit nepřízní počasí

Ve čtvrtek 16.7. jsme se vydali do nádherného lomu nacházejícího se nedaleko Znojma. Vesnička se jmenuje Únanov a je tam opravdu krásně. Přípravy na focení probíhaly v Zastávce u Brna, kde jsem se o líčení postarala a tvorby účesu se ujala šikovná Kateřina Chadimová. Od začátku panovala velmi příjemná atmosféra.

Počasí toho dne stálo za houby. Lehce pršelo a teplo také příliš nebylo, což jako první pocítila naše modelka Monika Nováčková. Během focení jí byla zima, proto jsme se snažili krásku zahřívat vlastními těly a drželi jsme nad ní deštník, aby nám chudinka ještě více nepromrzla.

Čtyři ženy a jeden muž: neohrožená parta!

Na focení jsme vyjížděli okolo čtvrté hodiny odpoledne a domů se vraceli až kolem deváté večer. Díky tomu jsme však získali krásně měkké světlo, a výsledné fotky vypadají vážně nádherně.

Naše parta neohrožených, která se nenechala vystrašit ani počasím, se skládala ze čtyř žen. Po ruce jsme s sebou měli i asistentku Andreu Boleslavovou, která je mojí dlouholetou kamarádkou, hrdě se ujala hlavní role osvětlovače a byla nám kdykoli po ruce. Patří jí proto velký dík.

Fotografem tohoto projektu se stal Tomáš Hradský, se kterým jsem nespolupracovala poprvé. Tomáš byl vážně super! Pohotový, vtipný, měl samé skvělé nápady a pro dobré záběry bez řečí vlezl i do vody. Fotilo se v různých místech v lomu a vzhledem ke špatnému počasí tam nikdo nebyl, takže jsme měli celý lom jen pro sebe.

https://youtu.be/FjTNcj6dEnM
Parta neohrožených
4K Timelapse Video
Výsledek vážně stojí za to!

Ačkoli se na první pohled zdálo, že počasí naše plány překazí, naštěstí se tomu tak nestalo. Poradili jsme si nejen s nepřízní přírody, ale i s náročnějším terénem. Moje práce vizážistky a účes od Kateřiny obstály na výbornou. I když pršelo, líčení ani účes to vůbec nepoznaly a byly od začátku do konce perfektní.

Modelce šaty z dílny od Fashion designer Hany K. padly jako ulité a moc jí slušely. Lom u Únanova byl dalším krásným místem, které jsme díky focení poznali a výsledek rozhodně stojí za to!

Lokace: Únanov
Fotograf: Tomáš Hradský | www.tomashradsky.cz
Make-up: Radka Pruknerová
Hairstyle: Kateřina Chadimová
Modelka: Monika Nováčková
Stylistka: Hana Haklová
Asistentka: Andrea Boleslavová
Svatební šaty: Lillian Natalia
Fashion Designer Hana K. | www.angelstyle.cz/svatebni-saty-na-miru/

Made on
Tilda